• Serwis sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych

  Służymy pomocą w zakresie obsługi i konfiguracji komputerów, monitorów, drukarek, skanerów, faksów i wszystkich pozostałych urządzeń peryferyjnych. Naprawiamy i konserwujemy uszkodzone elementy hardware, jak i software. Możesz bezpiecznie powierzyć nam swój uszkodzony sprzęt komputerowy – gwarantujemy rzetelność i dokładność diagnostyki oraz naprawy. W rękach naszych specjalistów Twój komputer lub laptop znów zacznie działać nienagannie.

  Jeśli masz jakiś problem ze swoim sprzętem komputerowym, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy go rozwiązać.

  Budowa sieci komputerowych

  Sieci komputerowe ułatwiają funkcjonowanie dużych firm i instytucji. Łatwy i szybki dostęp do wspólnych danych, proste korzystanie z urządzeń podłączonych do wielu komputerów, przystępny sposób komunikacji między użytkownikami to tylko kilka zalet budowy sieci komputerowej wewnątrz firmy. Taka sieć jest niewątpliwym usprawnieniem pracy w różnego typu instytucjach.

  Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem sieci komputerowej we własnej firmie, skontaktuj się z nami w celu uzyskaniu oferty.

  Modernizacje sieci komputerowych

  Sieci komputerowe to duże ułatwienie w pracy każdej firmy. Wspólne korzystanie z danych, sprzętu komputerowego oraz usprawniona komunikacja między użytkownikami sprawiają, że instytucja funkcjonuje efektywniej. Jednak jeśli elementy sieci nie są na bieżąco konserwowane i modernizowane połączenia między punktami mogą zawodzić. Z tego powodu ważne jest, aby systematycznie udoskonalać sieć.

  Potrzebujesz zmodernizować istniejącą sieć komputerową? Skontaktuj się z nami, aby poznać naszą ofertę.

  Projektowanie infrastruktury informatycznej

  Infrastruktura informatyczna to wszystkie urządzenia i programy, które wspomagają funkcjonowanie firm, instytucji i organizacji. Właściwie zaprojektowana przysłuży się działaniu firmy poprzez stworzenie skutecznie pracującego systemu informatycznego. Efektywnie działający przesył danych pomiędzy urządzeniami i użytkownikami na pewno wpłynie pozytywnie na komunikację wewnątrz instytucji.

  Jeżeli masz zamiar stworzyć infrastrukturę informatyczną w swojej firmie, skontaktuj się z nami, a my zaprojektujemy ją dla Ciebie.

  Budowa sieci monitoringu

  System monitoringu oraz kamer przemysłowych to obecnie jeden z najdoskonalszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa wewnątrz firmy. Odpowiednio umieszczone kamery będą monitorować cały budynek oraz jego otoczenie ułatwiając pracę pracownikom ochrony. Wspomogą także funkcjonowanie tych działów, w których niezbędny jest monitoring i komunikacja pomiędzy odległymi pomieszczeniami. Naszą specjalnością są obiekty przemysłowe oraz miejsca trudnodostępne.

  Zdecydowałeś się na montaż systemu monitoringu? Zwróć się do nas, a pomożemy Ci stworzyć efektywną sieć.

  Serwis kamer oraz sprzętu do monitoringu

  Sieci monitoringu, kamery przemysłowe i systemy rejestrujące są obecne w większości przedsiębiorstw. Systematyczna konserwacja, wymiana uszkodzonych elementów i serwisowanie zapewnia najwyższą jakość obrazu i brak nieprawidłowości w rejestrowanym obrazie. Dbając o sprawny system monitoringu, należy na bieżąco kontrolować pracę istniejącej sieci kamer oraz pozostałego sprzętu.

  Jeżeli szukasz doświadczonej firmy, która zapewni kompleksowe usługi w zakresie serwisowania i modernizacji sieci monitoringu i kamer przemysłowych – skontaktuj się z nami.

  Kontakt

  Gravizz Management sp. z o.o. sp.k.
  Adres: ul. Sępia 23, 04-512 Warszawa
  E-mail: biuro@gravizz.com.pl
  22 813 10 29
  22 810 26 71